معاون عمرانی استاندار مازندران: باید با یک ادبیات واحد استان مازندران را به سمت جلو هدایت کنیم / خروجی جلسات باید برای مردم قابل لمس باشد / مدیران باید تدبیر کنند تا شاهد امیدآفرینی در بین مردم باشیم

اختصاصی تکرار : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: مسئولین موظف هستند طبق ابلاغیه های دولت مسائل را پیگیری کنند تا شاهد اتفاقات خوبی در استان باشیم.

به گزارش تکرار ، دکتر علی نبیان در جلسه شورای اداری شهرستان قائم شهر که با موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی برگزار شد ، اظهار داشت : سال ۹۷ باید سال متفاوت تری نسبت به سال های قبل در حوزه عملکرد مدیران باشد.

وی با تاکید بر اینکه ۱۲ برنامه محوری و ۱ برنامه فرابخشی در شورای اقتصاد مقاومتی استان مازندران به ریاست استاندار ، ترسیم شده است ، افزود: مدیران ۲۲ شهرستان مازندران و تمامی مدیران استانی باید برنامه های خود را بر اساس مصوبات شورای اقتصاد مقاومتی استان به سمت جلو هدایت کنند.

نبیان ادامه داد: باید با یک ادبیات واحد استان مازندران را به سمت جلو هدایت کنیم.

معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه خروجی جلسات باید برای مردم قابل لمس باشد ، افزود: اگر توسعه روستائی رقم بخورد آنوقت شاهد عدم مهاجرت روستائیان به شهر و در نتیجه باعث افزایش آمار اشتغال در روستاها خواهیم بود.

نبیان در مورد حمایت از کشاورزان مازندرانی تصریح کرد: محصولاتی که در تمام فصول سال تولید می شوند باید مورد حمایت قرار بگیرند زیرا این محصولات ارزشمند هستند.

وی افزود: باید بستر اشتغال را فراهم کنیم که در همین راستا دولت و استاندار محترم مازندران تمام تلاش شان را برای حل مشکلات بیکاری انجام می دهند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با تاکید بر اینکه در چند ماه اخیر بانک های مازندران کمربندشان را محکم بستند تا در کنار دیگر مدیران برای ایجاد اشتغال تلاش کنند ، اظهار داشت : مدیران باید تدبیر کنند تا شاهد امیدآفرینی در بین مردم باشیم.

به گزارش تکرار ، نبیان با بیان اینکه باید به سرمایه گذار توجه ویژه شود و زمان صدور مجوزات به حداقل زمان ممکن برسد ، به اهمیت مدیریت آب در استان اشاره کرد و افزود: همه مسئولان باید تلاش کنند تا کشاورزان در موضوعات آب و سوخت دچار مشکل نشوند.

http://m-rcs.ir/uploads/posts/2018-01/1516018674_139606279371.jpg

*** همچنین در این جلسه فرماندار قائم شهر نیز اظهار داشت: تعداد چاه های غیرمجاز این شهرستان فاجعه است.

به گزارش تکرار ، مهدی محمدی در جلسه شورای اداری قائم شهر با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت متقاضیان اشتغال در شهرستان ، افزود : انتظار داریم مدیران استانی در اختصاص تسهیلات به شهرستان ها سختگیری نکنند.

وی افزایش اشتغال را یکی از مهم ترین برنامه های دولت تدبیر و امید دانست و تصریح کرد: از زنان سرپرست خانوار که در منازل شان اشتغال زائی می کنند باید حمایت شود.

محمدی افزود: از بانک ها انتظار داریم زمان ارائه تسهیلات به متقاضیان را کمتر کنند.